犀利士威而鋼在作用機制和臨有效率與副作用相似,但是犀利士有研究證明在服用後36小時內有效,同比與威而鋼, 患者在發生性生活時,提前服用犀利士,能有效緩解性行為時的尷尬

Real terasové prkno WPC duté Ořech (světle hnědá)
Terasové prkno komorové WPC Unodeck (duté) Mogano 165x24x2200mm  Wenge (tmavě hnědé)
Skladem

WPC dřevoplast terasová prkna

Profilové komorové desky WPC dřevoplast  Mogano 165 x 24 x 2200 mm a REAL 150x24x3000.

 

Nejlepší cena WPC terasy a terasové desky na trhu při vysoké kvalitě a designu.

 

Vhodné pro podlahy a konsrukce venkovních teras, podlahy kolem bazénů a vodních ploch, podlahy pergoly, zahradní cesty a stavby, sklepení, restaurace a společenské prostory, oplocení apod.

 

Dřevoplastová terasová prkna UNODECK přínáší nejvyšší kvalitu při nejlepší ceně na trhu se zárukou 25 let na výrobní vady.

  • materiál dřevo + HDPE + aditiva
  • bezúdržbové, vodovzdorné, mrazuvzdorné
  • spojuje vlastnosti dřeva a trvanlivost PVC

 

Charakteristika: přirozený vzhled, netvoří třísky, odolné proti plísním a hmyzu, recyklovatelný materiál, trvanlivost, bezúdržbovost, odolnost proti vodě a mrazu, protiskluzový povrch.

 

Dřevoplastové desky WPC Gelend se vyznačují vysokou kvalitou díky minimální roztažnosti a rozměrové stálosti. Toho je dosaženo díky vysokému podílu kvalitních stabilizačních aditiv. Pevnost zaručuje obsah 50% dřevité směsi listnatých jehličnatých stromů, 30% HDPE zajišťující odolnost proti povětrnostním vlivům, hmyzu a plísním a 20% stabilizačních aditiv. Povrch terasových desek je oboustranně embosovaný do struktury povrchu dřěva s letokruhy, z jedné strany je navíc deska drážkovaná. Dřevoplastové desky dodáváme jak v duté (komorové) tak i plné profily.

 

Montáž na připravený rovný povrch (beton, štěrk, ocel, izolace apod). Jako podkladový rošt doporučujeme použí hliníkové profily, nejlépe již svařené, nebo smontované do rámu. Hliníkové rámy považujeme za nejlepší řešení pro montáž terasy na jiný povrch než betonový podklad.

 

Hliníkový rám zajišťuje rozměrovou stálost na podloží terasy, kam je problém rošt, nebo samostatné profily ukotvit. Hliníkový rošt se svařeným / montovaným rámem je vhodný pro montáž terasy na štěrku, izolační folii, pro zavěšní terasy nad povrchem, na nerovný povrch.
Konstrukce – terasové desky s profilem 156x24mm na nosném roštu hliník, nebo dřevoplast 50×30 , podkladové hranoly 35 cm od sebe. Pochozí nosnost 500 kg/m2 v případě hliníkového roštu.

 

Terasu je možné montovat i svépomocí, tedy zakoupit jen materiál.
Dřevoplastová prkna a schodnice již krácené na míry požadované zákazníkem.

 

Terasový profil Mogano 165 x 24 x 2200mm a  REAL 150x24x3000

 

  • Délka výrobní 2 až 4 m,
  • Provedení profilu jako prkna komorová (dutá) a plná.
  • barvy šedá, ořech, wenge, teak, cedr, slonová kost.
  • balení dřevoplastových prken – podle potřeby, možnosti vyklaádky (palety, balíky, volně ložené)

 

Hliníkový svařovaný, nebo montovaný rám roštu pro dřevoplastové terasy. Výhody použití: Na nepevné povrchy jako štěrk, zemina, písek, na měkký povrch jako izolační folie, na nerovný, nebo nakloněný provrch. Výrazně urychluje a zjednodušuje montáž. Zamezuje rozjíždění terasy a jednotlivých prken pod vlivem tepla a tlaků. Vhodné pro konstrukce zastřešení bazénů a zatížené terasy např. s výřivkami. Použité hliníkové profily 60×30, podle potřeby ni jiný rozměr.

 

Pro terasy z WPC se rošty zhotovují z několika dílců, které se na místě montáže smontují do jednoho většího celku. Před zhotovením roštu je třeba provést zaměření budoucí terasy a určit počet a tary jednotlivých dílců podle půdorysu terasy.

 

Dřevoplastová WPC prkna lze použít na  svislé dělící konstrukce jako neprůhledné ploty, či stěny.
Dřevoplastové WPC desky se v případě použití na plotě montují na hliníkové sloupky.

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím