O nás

O naši společnosti

 

Firma Aluris s.r.o. se od r. 2009 zaměřuje predevším na dovoz a prodej hliníkových a kompozitních profilů včetně povrchových úprav a obrábění. Většinou se jedná o profily vytvořené pro projekty partnerských firem a pro vlastní konstrukční výrobu.

Pro koncové zákazníky nabízíme pod obchodní zmačkou Gelend ploty, brány a zábradlí z hliníkových i kompozitních materiálů, a pod obchodní zmačkou UNODECK terasové sytémy z WPC dřevoplastopvých desek a hliníkových podkladových roštů. Dřevoplastové WPV terasy, schodnice a plotovky dodáváme od Italsko-ruského výrobce UNODECK jako výsledný produkt nejmodernější technologie extruze kompozitních materiálů a bezvadných surovin. Firemní zastoupení UNODECK najdete v Italii, Miláno, Spojené Arabské Emiráty, Dubai, Rusko, Moskva.

Jsme společnost, která klade na kvalitu našich produktů velký důraz. Nyní Vám můžeme garantovat i velmi dobrou dostupnost přímo k nám na sklad, velmi vysokou kvalitu a pravděpodobně i nejlepší ceny na trhu.

IC: 28320344 , DIC: CZ28320344 , Sídlo firmy 68501 Bučovice i výdejní místo, další výdejní místa v ČR najdete na stránce Kontakty.

 

 

Proč zrovna my?

 

Především vynikající poměr kvalit-cena.

Dbáme hlavně na kvalitu poskytovaného servisu. Naší zásadou je vždy dodržet stanovené ceny, časy dodání a vyřízení všech reklamací dle zákoné lhůty 30 dní. 

Veškeré naše zboží je vždy výhradně určené pro CZ trh a tím pádem velmi lehce reklamovatelné.

 

 

Co je naším cílem?

 

Poskytnout Vám pokud možno co nejlepší servis a poradenství v námi nabízených oblastech služeb a produktů. 

Za kvalitu, profesionalitu a Vaši spokojenost odpovídá: Ing. Petr Bartoš, jednatel 603748782

 

 

     

 

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím